Bajai sikerek az ifjúsági úszó OB-n!

• 2018. jún. 04.

Négy napon át versenyeztek az ifjúsági korú úszóink. Az országos bajnokságnak ezúttal Hódmezővásárhely adott otthont, ahová négy bajaisportoló is elutazott, a felkészítő edző, Pass Ferenc irányítása alatt.

Kalmár Ákos több számban is esélyesként érkezett, míg a korosztálynál fiatalabb versenyzőink a jó időeredmények érdekében szálltak harcba. Ákos nem is okozott csalódást, hiszen a négy nap alatt négy érmet zsebelt be és több számban is remek időt úszott. Ákos 1500 és 800 gyorson első lett, 400 gyorson a második helyen ért célba, míg 200 pillangón harmadikként zárt. Emellett 200 gyorson a negyedik, míg 400 vegyesen új egyéni csúcsot repesztve a hatodik helyen végzett.

A fiatalabbak közül Schwob Fanni, Révfy András és Kovács Botond több számban is egyéni csúcsot úszott.